6. GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ


1451 | 10.10.2018
| |

       
   
     
 
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
DENİZLİ 1 NOLU ŞUBESİ 6. GENEL KURULU
DELEGE LİSTESİ
SIRA İLÇE ADI SOYADI İŞYERİ ADI
1 ACIPAYAM 1 ADEM ACARTÜRK Akalan Fatih İlkokulu
2 ACIPAYAM 1 FERİDE DAĞ Acıpayam Anadolu Lisesi
3 ACIPAYAM 1 MAAZ SALMAN Acıpayam Levent Devrim Birlikbaş Mesleki Eğitim Merkezi
4 ACIPAYAM 1 RIZA ÇELEN Acıpayam Cumhuriyet Anadolu Lisesi
5 ACIPAYAM 1 YILDIRIM YILMAZ Cumhuriyet İlkokulu
6 ACIPAYAM 1 YILMAZ BAYKUŞ Acıpayam Anadolu Lisesi
7 ACIPAYAM 2 NURETTİN YATĞIN Eskiköy Ortaokulu
8 ACIPAYAM 2 ÖZKAN SAĞUN Halk Eğitimi Merkezi
9 ACIPAYAM 2 PINAR AK Fatih Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
10 ACIPAYAM 2 SEZAİ BAŞ Dedebağı Atatürk Ortaokulu
11 ACIPAYAM 2 ŞABAN KAN Osman Manisalı İlkokulu
12 BABADAĞ HİMMET TUNCAY Müşerref Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu
13 BABADAĞ MEHMET BAYALTUN Halk Eğitim Merkezi
14 BAKLAN ALİ KEMAL KOÇHAN Cumhuriyet Ortaokulu
15 BAKLAN HÜSAMETTİN KARAÇOLAK Dağal İlkokulu
16 BEKİLLİ İBRAHİM SABUNCU 30 Ağustos Ortaokulu
17 BEYAĞAÇ ABDİL KISA Beyağaç Çok Programlı Anadolu Lisesi
18 BOZKURT AKİF BAYAR Bozkurt Ortaokulu
19 BOZKURT NURETTİN ALTUNTAŞ Halk Eğitimi Merkezi
20 BULDAN BARIŞ ÇEŞME Buldan Ali Tunaboylu Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi, Anadolu Meslek Lisesi
21 BULDAN ERKAN AĞAÇ Güngör Cerit Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu
22 BULDAN MEHMET AKBABA Gülalan Özer Vural İlkokulu
23 BULDAN MEHMET SÖKMEN Buldan Ali Tunaboylu Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi, Anadolu Meslek Lisesi
24 BÜYÜKŞEHİR  FEYZİ ŞAKIR İl Milli Eğitim Müdürlüğü
25 BÜYÜKŞEHİR  MAHMUT İLGÜN İl Milli Eğitim Müdürlüğü
26 BÜYÜKŞEHİR  RAMAZAN KAYAYURT İl Milli Eğitim Müdürlüğü
27 BÜYÜKŞEHİR  TUNCAY ÇAL İl Milli Eğitim Müdürlüğü
28 ÇAL BEYTULLAH ÜLKÜ Sazak Ortaokulu
29 ÇAL HAKAN KARAKAYA Gazi İlkokulu
30 ÇAL MUSTAFA TAVŞANCI Cumhuriyet Ortaokulu
31 ÇAMELİ BARBAROS AKÇETİN Kirazlıyayla Ortaokulu
32 ÇAMELİ FATİH KOLYİĞİT Yaylapınar İlkokulu
33 ÇAMELİ İLYAS AKDAĞ Arıkaya İlkokulu
34 ÇAMELİ UĞUR SARITAŞ Yaylapınar Ortaokulu
35 ÇARDAK HAŞİM ÜLKER İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
36 ÇARDAK MEHMET EMİN ATMACA Halk Eğitim Merkezi
37 ÇİVRİL 1 AHMET UÇAROĞLU Irgıllı İlkokulu
38 ÇİVRİL 1 ARMAĞAN ORUÇ 30 Ağustos Ortaokulu
39 ÇİVRİL 1 ÖZGÜR KUŞ Halk Eğitimi Merkezi
40 ÇİVRİL 1 RÜSTEM KURT Irgıllı İlkokulu
41 ÇİVRİL 1 ZİYA KOCAKAPLAN Çivril Anadolu İmam Hatip Lisesi
42 ÇİVRİL 2 ALİ KILIÇOĞLU Kameroğlu Kardeşler Cumhuriyet İlkokulu
43 ÇİVRİL 2 BİLAL BULUT Karayahşiler Ortaokulu
44 ÇİVRİL 2 GÜNNUR ÖZMEN ERKEN Rasime Kameroğlu Merkez Anaokulu
45 ÇİVRİL 2 ÖMER FALAK Keriman Kamer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
46 GÜNEY FEVZİ ÖZDENİZ Atatürk Ortaokulu
47 GÜNEY MURAT KAPLAN Atatürk İlkokulu
48 HONAZ ALİ YAHŞİ Honaz Belediyesi Halk Eğitimi Merkezi
49 HONAZ MUSA KARADAĞ Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi
50 HONAZ TURGUT CEVİZ Atatürk İlkokulu
51 HONAZ ÜNAL UÇAR Adil Akan Ortaokulu
52 HONAZ YAHYA YAHŞİ Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi
SIRA İLÇE ADI SOYADI İŞYERİ ADI
53 KALE ABDULLAH KARACEYLAN Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi
54 KALE ADİL ALTINTAŞ Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi
55 KALE MUSTAFA KÖSECE Ethem Özsoy Çok Programlı Anadolu Lisesi
56 KALE SÜLEYMAN CANSU Mehmet Oray İlkokulu
57 MERKEZEFENDİ 1 ABDURAHMAN GEVER Ahmet Nuri Özsoy İlkokulu
58 MERKEZEFENDİ 1 ALİ UYSAL 19 Mayıs İlkokulu
59 MERKEZEFENDİ 1 AYDIN ELÇİN Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
60 MERKEZEFENDİ 1 CELİL ÇİFTÇİ Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
61 MERKEZEFENDİ 1 OSMAN KARAKULA Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
62 MERKEZEFENDİ 1 OSMAN TOPALOĞLU Ayşe-Yusuf Erdemir Anaokulu
63 MERKEZEFENDİ 1 YAŞAR IRMAK Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
64 MERKEZEFENDİ 2 ABDURRAHİM AK Dentaş Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
65 MERKEZEFENDİ 2 İSMAİL KARA Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi
66 MERKEZEFENDİ 2 MEHMET GÖK Emine-Ahmet Sami Uslu İlkokulu
67 MERKEZEFENDİ 2 MUHAMMET ÇAMUR Eğitim Kurumları Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler Ortaokulu
68 MERKEZEFENDİ 2 MUSTAFA KOCATÜRK Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi
69 MERKEZEFENDİ 2 MUSTAFA ÖZCAN Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi
70 MERKEZEFENDİ 2 OSMAN NURİ DURAL Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
71 MERKEZEFENDİ 3 BAKİ KEÇELİOĞLU Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu
72 MERKEZEFENDİ 3 BAYRAM ŞEN Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu
73 MERKEZEFENDİ 3 MUHAMMED İLBEYOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
74 MERKEZEFENDİ 3 MUSTAFA ŞAHİN Filiz Abaloğlu Anadolu Lisesi
75 MERKEZEFENDİ 3 SEDAT SÖZERİ Hacı Şakir-Meliha-Nilüfer Öz Ortaokulu
76 MERKEZEFENDİ 3 ŞAMİL TEMİZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
77 MERKEZEFENDİ 3 TAŞKIN OSMAN YILDIZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
78 MERKEZEFENDİ 3 YAKUP AKSOY Esentepe Ortaokulu
79 MERKEZEFENDİ 4 HAKAN ERBAYAT İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
80 MERKEZEFENDİ 4 İRFAN KAÇIKAN Mükerrem-Mehmet Eke Ortaokulu
81 MERKEZEFENDİ 4 ÖMER SAĞDIÇ Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi
82 MERKEZEFENDİ 4 SEDAT ANDİÇ Namık Kemal Ortaokulu
83 MERKEZEFENDİ 4 SERKAN EYİOL Musa-Hatice Çelikkol İlkokulu
84 MERKEZEFENDİ 4 SÜLEYMAN OĞUZ Mustafa Kulaklı İlkokulu
85 MERKEZEFENDİ 4 YAŞAR ÇAMUR İş Adamları Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
86 MERKEZEFENDİ 5 AHMET FERİT AKGÜN Sevil Kaynak Ortaokulu
87 MERKEZEFENDİ 5 AYSEL KARACA Servergazi Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
88 MERKEZEFENDİ 5 FATİH ALTUNTEPE Servergazi İmam Hatip Ortaokulu
89 MERKEZEFENDİ 5 MUSTAFA ALİ ÇAPUT Servergazi İmam Hatip Ortaokulu
90 MERKEZEFENDİ 5 VOLKAN BOZKURT Servergazi İmam Hatip Ortaokulu
91 MERKEZEFENDİ 5 ZEKİ BUDAK Reşat Vural İlkokulu
92 MERKEZEFENDİ 6 ABDULLAH HASANOĞLU Turgay Mersin Ortaokulu
93 MERKEZEFENDİ 6 FEYZULLAH ÖSELMİŞ Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu
94 MERKEZEFENDİ 6 HİLAL BİLGETEKİN Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu
95 MERKEZEFENDİ 6 HÜSEYİN MÜCAHİD ATMACA Şemikler Ortaokulu
96 MERKEZEFENDİ 6 UFUK SELCAN Turgay Mersin Ortaokulu
97 MERKEZEFENDİ 6 ÜSTÜN PALA Üçler Ortaokulu
98 PAMUKKALE 1 ALİ AKYÜZ 100.yıl Mehmetçik Ortaokulu
99 PAMUKKALE 1 MEHMET ÖZCAN Akhan Şehit Doğan Acar Ortaokulu
100 PAMUKKALE 1 MUSA HACIALİOĞLU Akköy Çok Programlı Anadolu Lisesi
101 PAMUKKALE 1 MUSTAFA TOKDEMİR Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
102 PAMUKKALE 1 OSMAN GÜNDOĞDU Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
103 PAMUKKALE 1 ÖMER CENGİZ 100.yıl Mehmetçik Ortaokulu
104 PAMUKKALE 1 SİNAN DEMİRCAN 75.yıl Cumhuriyet Ortaok
       
105 PAMUKKALE 2 BİLAL AYCAN Hacı İbrahim Demireren Cumhuriyet İlkokulu
106 PAMUKKALE 2 FEDAYİ ARSLAN Cankurtaran Ortaokulu
107 PAMUKKALE 2 HALİL OLKUN Denizli Ticaret Borsası Ortaokulu
108 PAMUKKALE 2 HAYATİ ŞENER Denizli Basma Sanayii Ortaokulu
109 PAMUKKALE 2 MEHMET HANİFİ ZOR Develi Ortaokulu
110 PAMUKKALE 2 MEHMET MULCAR Denizli Ticaret Borsası Ortaokulu
111 PAMUKKALE 2 MEHMET SOYUPAK Gözler Ortaokulu
112 PAMUKKALE 2 OSMAN SILAN Dr.necdet Durmuş Ortaokulu
113 PAMUKKALE 3 ARİF TOKMAK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
114 PAMUKKALE 3 BİLAL BERKMAN İncilipınar Şehit Burhan Acar İmam Hatip Ortaokulu
115 PAMUKKALE 3 MEHMET KAŞAL Hürriyet Ortaokulu
116 PAMUKKALE 3 MUHAMMED KURT İncilipınar Şehit Burhan Acar İmam Hatip Ortaokulu
117 PAMUKKALE 3 ÖZGÜR ÖZGÜRAY Hürriyet Ortaokulu
118 PAMUKKALE 3 RASÜL ÇÖVÜT İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
119 PAMUKKALE 3 ÜZEYİR DAŞIKAN Kezban-Ali Çınar İmam Hatip Ortaokulu
120 PAMUKKALE 4 ABİDİN MUTLUBAŞ Okul Yaptırma Ve Yaşatma Derneği İlkokulu
121 PAMUKKALE 4 ERKAN ÖZCAN Pakize Ve Suzan Özkardeş İlkokulu
122 PAMUKKALE 4 GÖKHAN TUNCER Pamukkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
123 PAMUKKALE 4 HARUN ÖZTEKİN Merkez Ortaokulu
124 PAMUKKALE 4 HAYATİ BAZ Müftü Ahmet Hulusi İlkokulu
125 PAMUKKALE 4 LEVENT ARSLAN Merkez Ortaokulu
126 PAMUKKALE 4 MUHAMMET OĞUR Osman Aydınlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
127 PAMUKKALE 5 AHMET DEREKÖY Toki Ortaokulu
128 PAMUKKALE 5 BARIŞ ALTINDAŞ Toki İlkokulu
129 PAMUKKALE 5 ERSOY TEKİN Polis Amca Özel Eğitim Uygulama Merkezi Iı. Kademe
130 PAMUKKALE 5 FEYZİ ÖZMEN Yardım Sevenler Derneği İlkokulu
131 PAMUKKALE 5 HARUN YOLCU Ressam İbrahim Çallı İlkokulu
132 PAMUKKALE 5 İSMAİL BOZKURT Yardım Sevenler Derneği İlkokulu
133 PAMUKKALE 5 MEHMET ÇİMEN Saadet Erikoğlu İlkokulu
134 PAMUKKALE 5 MEHMET VAYBİL Zümrütevler Ortaokulu
135 SARAYKÖY AHMET ÖZKAN Hacı Nadire Mersin Cumhuriyet İlkokulu
136 SARAYKÖY ERSİN HARTOKA Sakarya İlkokulu
137 SARAYKÖY OSMAN AKYILDIZ Atatürk Ortaokulu
138 SARAYKÖY SERDAR BEZZEKCİ Sakarya Ortaokulu
139 SARAYKÖY TACETTİN BOZBEL Hacı Nadire Mersin Cumhuriyet İlkokulu
140 SARAYKÖY YUSUF KURU Hacı İrfan Mersin Cumhuriyet Ortaokulu
141 SERİNHİSAR AHMET KABAK Atatürk İlkokulu
142 SERİNHİSAR TURGAY KESEN Yavuz Yıldırım Ekiz İlkokulu
143 SERİNHİSAR MEHMET KUMRAL Halk Eğitimi Merkezi
144 TAVAS ADEM GÖK Sait Kalaycıoğlu Ortaokulu
145 TAVAS BİLAL ER Çağırgan Ortaokulu
146 TAVAS BURAK SÖZER Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi
147 TAVAS İSAK DURANOĞLU Hacı Ali Bilal Cumhuriyet Ortaokulu
148 TAVAS MUSTAFA CAN Sait Kalaycıoğlu Ortaokulu
149 TAVAS ÜMİT TAHANCALI Mehmet Poran Anaokulu
150 TAVAS YÜKSEL MARIM Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top